Misyonumuz ve Değerlerimiz


Kurulduğumuz günden bu yana Türk Sanayi'nin gelişimini amaç edindik. Küresel pazarda markalaşan, teknoloji geliştirerek küresel rekabete ortak olan bir Türkiye için yeniliğin ve fikri hakların önemini bildiğimizden, fikri haklar alanında farkındalığın sağlanabilmesi için tüm gücümüzle çalıştık. Geleceğin her an yeniden şekillendiği bu bilgi çağının bir parçası olmanın heyecanını taşıyor, dünyanın bu heyecan verici dinamiklerine uyum sağlayabilmeniz ve takip edenlerden değil; yön verenlerden olmanızı hedefliyoruz.
 

Misyonlarımız

  • Fikri hakların stratejik bir araç olduğunun farkındalığını oluşturmak.
  • Müşterilerimizi küresel rekabet gereklilikleri ile donatmak.
  • Teknoloji üreten Türkiye'nin oluşumuna destek olmak.

Değerlerimiz


Beraberlik
50 yılı aşkın süredir hayallerinizi hayallerimiz, zorluklarınızı mücadelemiz, başarılarınızı başarımız yaptık. Bilgi ve tecrübemizle sizlere değer katmak için çalışıyoruz. Samimiyetimize olan inancınız ve ticari değerlerinizi bize emanet eden güveniniz en büyük motivasyonumuz.

 

İtibarlılık
Fikri haklar alanında öncü olmak, ülkemize atılması gereken bir sonraki adıma yönlendirmek, kaliteli hizmetimizle her zaman daha iyiyi hedeflemek vazgeçilmez değerlerimizdir.

 

Yenilikçilik
Yenilikçilik olmazsa olmazımız, temel taşımız, yaşam kaynağımız. Yenilikçiliğe örnek olmak, özendirmek, öneminin farkındalığını yaygınlaştırmak için çalışıyoruz.

 

İnsan Kaynağı
En büyük değerimiz ve kalitemizin simgesi çalışanlarımız. İnsan kaynağımızı en iyi şekilde yetiştirmek; yeteneklerini ve yaratıcılıklarını, verimliliklerini geliştiren işbirliği ve dayanışma ortamını sağlamak, özverili çalışmalarına saygıyla daha nice kuşaklar boyu rekabet gücümüzü sürdürebilmek amacıyla güçleniyoruz.